Kdo je TiFanny?

Nejkorpulentnější pražská travesti umělkyně původem z Plzně. Nepřehlédnutelná je hlavně díky své postavě a výstřednosti. Můžete ji vidět jak v roli krásné princezny, přes různé české i zahraniční interpretky, až po zlobivou dračici. Ve svých vystoupeních zahrnuje pořádnou nálož humoru a hity od nejznámějších až po ty méně známé, ale za to velice zajímavé. Spolupracuje s těmi nejlepšími kolegyněmi a vystupuje po celé České republice a i v zahraničí.

Jak to všechno začalo?

TiFanny se narodila 14. října 1989 jako malý chlapec jménem František, který vyrůstal v Plzni. Po základní škole vystudoval Hotelovou školu a Střední odborné učiliště gastronomické v oboru Kuchař. Od svých 15 let vyrůstal pouze se svojí maminkou. Má o 6 let starší sestru, která už několik let žije v zahraničí, ale kontakt mezi sebou neztratili. I když v dětství byli na nože, nyní na sebe nedají dopustit. Díky své sestře se může pyšnit titulem trojnásobného strejdy.

Celá travesti kariéra začal ještě v Plzni v roce 2006, kdy s kamarádem Michalem vytvořili duo a vystupovali v místním gay clubu. Jelikož nebyli zkušení, tak neřešili jak vypadají a co mají na sobě, ale důležité bylo, aby se všichni návštěvníci dobře bavili. Což se dařilo přibližně 2 roky. Poté se František přestěhoval do Prahy, kde našel svoji velkou lásku. Moc dlouho to ale nevydrželo. Po dvou letech, pár měsíců před jejich svatbou, to všechno ztroskotovalo kvůli nevěře. Tak se František na chvilku vrátil zpět do Plzně ke své mamince, kde s ní bydlel a pomáhal jí v její těžké situaci. 

V roce 2012 se opět přestěhoval do Prahy, kde žije do dnes. Přes veškeré pracovní vytížení si našel samozřejmě čas i na zábavu a chodil do různých podniků na travesti show a tím se dal také do řeči s jinými umělkyněmi. V tom se mu v hlavě urodil skvělý nápad, vrátit se zpět na prkna slávy, ale tentokrát na profesionální úrovni. Tak se v srpnu 2012 zrodila nová pražská travesti umělkyně TiFanny BiGest.

Začátky byly těžké, protože konkurence je veliká. Toho se ale TiFanny nezalekla a vrhla se do toho pohlavě. Nejdříve začínaly malé vystoupení po Praze v různých klubech nebo restauracích. Posléze si TiFanny začali zvát na exkluzivní show po celé České republice, kde vystupovala také pro slavné osobnosti. 

Jeden z prvních pro koho TiFanny vystupovala byl kubánský módní návrhář Osmany Laffita. Dalšími slavnými pro které vystupovala byl například slavný kubánský rapper Osmany Garcia nebo kubánská pánská skupina Angéles. Dále si TiFanny pozvali i majitelé amerického Disneylandu do jednoho pražského podniku, aby pro ně vystupovala a bavila je celý večer. V neposlední řadě by stál za zmínku i majitel vinařství ve kterém se vyrábí Champagne Dom Perignon.

Nyní už si TiFanny zvou také do zahraničí, kam jezdí mimo jiné i fotit své promo fotky a to konkrétně do Německa k fotografovi Ladislavovi Ághovi a nebo na Slovensko k Peteru Zvonárovi. Do budoucna se chystá spousta zajímavých projektů a Vy můžete být u toho.....